28.3.16

DOUBLE DENIM


אחרי הבטחות רבות ואחרי שפרסמתי תאריך לפוסט הבא ודחיתי אותו בשבועיים, הנה זה קורה.... פוסט חדש והאמת שהוא גם די מפתיע! לא רוצה להשוויץ אבל הפעם התעליתי על עצמי בכמה רמות, גם מבחינת הסטיילינג, הלוקיישן, הרעיונות וגם מבחינת הצילום הודות לעמית אגרונוב הצלם התותח ביותר שתזכו להכיר. אתם יכולים לדפדף בפוסטים קודמים שהעליתי בזמנו ולראות הבדל ושינוי עצום. כולנו מכירים זאת, ככל שהזמן עובר ככה יותר משתפרים וצוברים הרבה יותר ידע וניסיון בכל תחום. טוב אז זה לא פוסט רגיל, זאת הפעם הראשונה שאני מצלם אחרי שצבעתי את השיער לבלונד. צבעתי אותו ממש ממזמן (אפילו כבר יותר מחודשיים) אבל פשוט לא פרסמתי בבלוג ודי הזנחתי אותו לאחרונה לכן לא יצא לכם לראות את השיער. התוצאה לא סופית ועוד מעט זה יראה אחרת, רציתי לצבוע לאפור אבל בגלל שבשבועיים האחרונים ראיתי יותר מדי אנשים שצובעים לאפור החלטתי בסופו של דבר לעשות משהו שתזכו לראות בקרוב.

ערב יום שישי - המזג אוויר הופך מנעים לקפוא והגשם מתחיל לרדת, כמובן שאליו מתווספות הסופות החזקות. לא רק שבתקופה הזאת אני הבן אדם הכי אדיש בעולם. אין לי כוח לא לעצמי, לא לבלוג ולא לחיים האלה. כל שבוע אני דוחה צילומים שקבעתי מראש וחוק מרפי איך לא מתחיל לעבוד שעות נוספות. שבת, 7 בבוקר מזג האוויר לא מפתיע. ידענו שנדפק אבל הוחלט שלא לבטל את הצילומים ולצאת לדרך. כמובן שמיס עדי דדון הייתה צריכה שיעירו אותה כי היא כמובן לא מצליחה לקום לבד (דבר שלא משתנה אף פעם) אז קצת התעכבנו אבל כבר בעשר וחצי אנחנו נכנסים לבבילון עם מזוודה ענקית שמלאה בבגדים, כובעים ומה לא בעצם? נראים כמו שלושה מחבלים שבאים לפוצץ את כל הגרנד וכל העיניים מכוונות אלינו. את הלוקיישן אני בחרתי ואכן עמית ועדי נזפו בי כי פדיחות, אבל למי אכפת? בכל מקרה לא רק שיצאו תמונות מושלמות אלא גם נהניתי מכל הסיפור הזה. 

מה לבשתי: הדאבל דנים תמיד יקבל מקום מובטח בטרנדים האהובים במיוחד בעונה הזאת שהוא נמצא אי שם בקדמת הרשימה. כמעט בכל שבוע אנחנו מקבלים שורה חדשה של גזרות וסגנונות שונים בעולמו המכובד והנצחי של הג'ינס, והרגשתי שהגיע הזמן לצלם זאת! בחלק העליון לבשתי חולצה לבנה 4\3 מתחת, מעולה למי שרוצה לשים את הג'קט על הכתפיים. וכמובן מעל ג'קט ג'ינס עם 2 פאצ'ים מSkinny Dip שבקושי רואים (האמת שהזמנתי 3 פאצ'ים אבל אחד נאבד לי). הטרנד הזה משך אותי אישית מאוד והייתי חייב להזמין אותם, אבל.. הם עולים מאוד יקר אז החלטתי לנסות בינתיים רק 3 וכבר היום אני אכנס להזמין עוד כי זה מעשיר את הג'קט ומשדרג אותו רבות. לג'קט יש טוויסט מגניב וזה הצווארון הפרוותי שאפשר למצוא כרגע בכל חנות אופנה ולא רק על ג'קטי ג'ינס. בחלק התחתון לבשתי סקיני ג'ינס בגוון כמעט זהה לג'קט, עם קרע בברך ולו שילבתי את הסטן סמית החדשות שלי כמובן עם גרביים שחורים גבוהים שנותות טאץ' סופי ואמירה לכל האאוטפיט הזה. באקססוריז - טבעת שחורה פשוטה, טבעת חותם של שור, שעון קלאסי ופשוט של קסיו וצמיד עם תליון עגול ברגל.

T-Shirt & Rings - Asos
Jacket & Jeans - Pull & Bear
Shoes - Adidas
Watch - Casio

Latest Instagrams

© ARIEL MIRON - בלוג אופנה וטיפוח לגברים. Design by FCD.