16.4.16 באר שבע

Baggy Pants w/ Oversize T-shirt

הפוסט היום הוא האחרון מאותו יום צילום מוצלח שכלל את האוברול ג'ינס מהפוסט הקודם וכמובן את הדאבל דנים. אגב - צילמנו בגשם, ומי שעדיין לא יודע זה מזג האוויר האהוב עליי. אני יכול כבר מעכשיו להבטיח לעדכן שבוע הבא, יש לי שני ימי צילום אחד ביום ראשון ואחד ביום שבת. ביום ראשון אני נוסע עם עדי להשקה של חנות פופ-אפ אהובה, החנות מוכרת ומייבאת מותג שאני אישית מאוד אוהב וכל מכורי האסוס למינהם כנראה נתקלו בו אי פעם. אני לא רק מעדכן בסנאפצ'אט 24\7 (mironariel) אני גם אעדכן כאן ולא רק את האאוטפיט שלי אלא גם תמונות מצילומים חדשים, כמה מילות חוויה ומעין פוסט "RANDOM" שבו אעלה כל מיני תמונות לייף סטייל שהכנתי החודש. אז בשביל לסגור את פיסקת הפתיחה אני אספר לכם שמתוכננים לזמן הקרוב כמה שת"פים מגניבים, זהו.

עם הזמן הבגדים הופכים גדולים יותר,רחבים יותר וארוכים יותר ממש כמו בשנות ה90. אז בשביל לזרום עם האווירה המינימליסטית החלטתי ללבוש חולצת אוברסייז בצבע בז' - צבע שהתחיל להשתלט לי על כל הארון. לא נייבי, שחור או חאקי העונה אנחנו לובשים קאמל-בז'.אתם מוזמנים להכיר את ג'ינס הבאגי האהוב עליי: גזרה ישרה ומשוחררת, עם כמובן איך לא - קרעים! או במילים אחרות - דנים עם עניין. מלא חברות מיינסטרים אימצו את הגזרה עצמה בעונה הנוכחית, אז מי אני שאתווכח איתם?
למטה החלטתי לשלב גרביים גבוהים כי טרנדים צריך לנצל ובנוסף זה גם אחלה טריק למי שרוצה לשדרג אאוטפיט פשוט. והסופרסטאר השחורות של איקון האופנה הנצחי - פארל וויליאמס, נעל ורסטילית שמתאימה לי לפאקינג כל אאוטפיט שיעלה בדעתי.

Oversized T-shirt: Reclaimed Vintage
Baggy Pants: Pull and Bear
Watch: Casio
Fedora Hat: Asos
Shoes: Adidas featuring Pharrell Williams


Latest Instagrams

© ARIEL MIRON - בלוג אופנה וטיפוח לגברים. Design by FCD.