9.4.16

Overall Jeans


שבוע טוב לכולם, אני נרגש (לא באמת) להעלות עוד פוסט לבלוג מאאוטפיט שאני אישית מאוד אוהב ומצילומים שאני מאוד גאה בהם. באינסטגרם כולם כבר יודעים באיזה אאוטפיט מדובר ורק עכשיו בדילאי אני מעלה את התמונות גם לבלוג! רוצה להוסיף בזאת שלפני בערך שבוע הבלוג עבר את 100K הצפיות (נפתח לפני חצי שנה בדיוק) ובאינסטגרם 10K עוקבים. #chickreach10Kfollowers
 משמח אותי מאוד ומדרבן אותי להמשיך לעדכן, לצלם ולשתף. רציתי גם לומר כמה מילים בנוגע לשתי שאלות ששואלים אותי די הרבה: 1) לא, אני לא דוגמן ואני לא מדגמן לחברות אופנה. האמת היא שאני גם לא חושב שאני דוגמן מה שאני עושה זה בעצם לצלם סטיילינג ואופנה שזה בעצם התחביב הגדול שלי ובנוסף יש לי בלוג בו אני יכול להטיף ולחפור. בינתיים זה לא קורה אבל אולי בעתיד אדבר על נושאים שמעניינים אותי ללא שום קשר לאופנה ובכלל אני רוצה לדבר (הפוסט על התלבושת האחידה עשה הרבה מאוד רעש).
2) יש כאלה ששואלים אותי מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול והאם אני לוקח את הבלוג רק כתחביב ובפרט את כל עניין האופנה, אז התשובה היא - כן. *להפתעתכם* כשאהיה גדול אם לא אגור במרכז אז בכלל לא אגור בארץ ויש תחומים שיותר מעניינים אותי להתעסק בהם. כמובן שגם הם נוגעים בעולם האופנה ובתעשייה כמו: יחסי ציבור לחברות אופנה וטיפוח (משרד PR), לנהל למותגים את החלק הקרייאטיבי ולייצר להם תוכן ותמונות \ להיות מפיק אומנותי של כל מייני קמפיינים ופרסומות. כמובן שבעתיד אחשוב על להוציא ליין של בגדים ופריטי לייף סטייל והום. *הבלוג והאינסטגרם ישארו פעילים לפחות בהתחלה, התשוקה לאופנה לא תעלם אף פעם* בינתיים אני רק בן 16, גר בדרום (מקום שאי אפשר להתקדם דרכו) והמצב הכלכלי של המשפחה שלי לא משגשג. כלומר... אני חי במשפחה עמידה ולי עצמי לא חסר כלום אבל זה לא שאני יכול להתקדם בעזרת כסף, אלא אך ורק בעזרת כישרון והתמדה. וזאת הסיבה העיקרית לכך שקשה לי עם כל מיני בלוגרים ואינסטגרמים עשירים שחיים באילוז' ומתלהבים מכל מה שיש להם שהם בעצם הילדים הכי מקושרים בעולם בעלי הורים מכובדים. חשוב לי שתבינו - אני בא ממשפחה וחברה נורמטיבית לחלוטין, אני לא נמצא מעליכם אני שווה לכם ואפילו בדיוק כמוכם.

טרפת הדנים ממשיכה ואפשר לומר שהפוסט הזה הוא בעצם פוסט המשך לקודם שהעליתי. הפעם מדובר באוברול ג'ינס שהיה טרנד ענק ב2001, היינו בטוחים שהטרנד לא יחזור אלינו לעולמי עולמים אבל הנה היום אחרי 15 שנה הבלוגר אריאל מירון בוחר להצטרף! בחרתי לקנות אוברול בהיר עם קרעים בברך כדי לתת לזה את הטאצ' הסופי והמנצח. אני אוהב ממש לשלב גינס בהיר עם גוונים בהירים, במיוחד - לבן ואפור. ולכן מתחת לבשתי אוברסייז הודי בצבע אפור בהיר - שילוב מעולה! ובשביל להמשיך לבנות את האאוטפיט בצורה חכמה ונכונה החלטתי ללכת על גרביים לבנים גבוהים ולנעול את הסופרסטאר הקלאסיות שמתאימות לכל אאוטפיט אבל במיוחד לזה!

Overall - Asos
Oversized hoodie - Reclaimed Vintage
Shoes - Adidas


Latest Instagrams

© ARIEL MIRON - בלוג אופנה וטיפוח לגברים. Design by FCD.