23.7.16

הטיפול הראשון שלי אצל רונית רפאל

עור הפנים חשוף בקיץ יותר מתמיד לנזקי מזג האוויר ובוודאי שהלחות והחום לא תורמים לכל העניין. אנו נמצאים בתקופה שמאתגרת את עורנו ואם לא נדאג לטפל בו באופן מיוחד בקיץ אנחנו יכולים לצפות לפצעונים, אקנה, כתמים בעור ועוד פגמים למינהם. אני בעל עור רגיש במיוחד, שמנוני בעיקר באזור הT ואדמומי בלחיים וכמו שניחשתם נכון קיץ זאת לא העונה שלי וסביר להניח שזאת אולי הסיבה שמצאתי את הדרך לשמור על פנים נקיים ובריאים גם בקיץ.

בפעם הראשונה בחיי החלטתי להגיע לטיפול פנים ואני חושב שאת הטיפול הראשון חובה לעבור אצל מנטורית היופי הישראלית - רונית רפאל. 
כשנכנסים למקום אפשר להתמכר גם לריח אבל גם לעיצוב המרשים והיוקרתי, השירות היה מעולה וזה למרות שהגעתי ב7 בערב שעה לפני שסוגרים את המקום.
לשמחתי קיבלתי קוסמטיקאית מקסימה שעוד רגע ואימצה אותי שהיא שמעה שאני רוסי #אחוותרוסים.
הקוסמטיקאית הסבירה לי במפורט על אקנה, תהליך הטיפול ותוצאותיו. עבור בני נוער רבים אקנה זה לא משהו חדש, 80% מהאוכלוסייה סובלת מהופעה של פצעי בגרות. הפצעים נפוצים בעיקר בעור הפנים, אך עלולים להופיע גם בכפתיים, בגב ובחזה. עובדה מעניינת - פצעי הבגרות חמורים יותר אצל גברים, אך נוטים להישאר זמן רב יותר אצל נשים.
דווקא בשביל זה הומצא הטיפול "אוקסי אנטי אקנה" - טיפול אפיקטיבי ואישי, המותאם במדויק לסוג העור של הלקוח ולחומרת התופעה. אחרי ניקוי הפנים בתחילת התהליך ופתיחת הנקבוביות טופלתי בחמצן. לחמצן היכולת המופלאה להאיץ את תהליכי התיקון וההתחדשות של העור, להפחית את מצבורי החלב והשומן ואף למנוע ולנטרל מצבי דלקת, פצעונים ואקנה. 
בנוסף לטיפול בחמצן הקוסמטיקאית מרחה לי על עור הפנים מוצרי טיפוח בלעדיים מבית L.RAPHAEL - טכנולוגיה מתמקדמת המחטאת את העור ע"י בלימת התפתחות חיידקית למשך 24 שעות וייבוש הפצעים המוגלתיים.

כאשר סיימתי את הטיפול עור הפנים שלי מעולם לא היה נעים כל כך, רענן ונטול שומניות. בתוצאות היה אפשר להבחין כבר יום אחרי הטיפול - מרקם העור עדין, פצעי הבגרות הופחותו משמעותית, העור התחדש ותוקן והנקבוביות התכווצו. עוד לקוח מרוצה ומעתה קבוע יצא מרונית רפאל.

אתם מוזמנים לקרוא עוד ברשתות החברתיות של רונית רפאל בלינקים הבאים -

7 comments

 1. Your photos make my thisty.


  New post is up on UNIQUEYEAH !
  uniqueyeah.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Anonymous24.7.16

  פוסט מדהים ומפורט היטב! כל הכבוד, המשך כך

  ReplyDelete
 3. That seems really amazing!
  XO IMKE | Pastellics

  ReplyDelete
 4. Nice !!
  www.FrankoDean.com

  ReplyDelete
 5. New post at Uniqueyeah.


  // uniqueyeah.blogspot.hr //

  ReplyDelete
 6. אפשר לדעת מה סביבות המחירים של הטיפול? לפי מה שקראתי יש לי עור בדיוק כמו שלך ואני גם בת 15 והייתי רוצה לנסות זאת. הטיפול פנים יקר?

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© ARIEL MIRON - בלוג אופנה וטיפוח לגברים. Design by FCD.