21.7.16 ישראל

Double Denim 2X

הלוו חברים, שמח שחזרתם לעוד פוסט שלי והפעם אני מפרסם צילומים חדשים ואאוטפיט חדש שלא ימנע ממני לחפור קצת ולספר לכם מה,איך ולמה. אני בוחר דווקא להתחיל במשהו מרגש לא פחות, אמנם הייתי צריך לפרסם את זה בפוסט הקודם אבל הפוסט הכי נצפה בבלוג שגרר מלא תגובות ודיונים "על תלבושת אחידה בבתי הספר בישראל - יום האישה הבינלאומי" צבר מעל לעשר אלף צפיות בארבעה חודשים. חוץ מזה שזה מטורף אין לי כל כך מה להוסיף, היה לי חשוב לרשום את זה וזה הכל.
הצילומים עדיין טריים, התמונות צולמו לפני יומיים יחד עם עדי בלום שהיא בלוגרית\יוטיוברית\זמרת\רקדנית\מלכת הפופ והצלם היותר מאלוף אלרום אלרום שבנוסף לכך שהוא צלם הוא גם יוטיובר מחונן. את הלוקיישנים אני בחרתי וארגנתי והתוצאה יצאה מושלמת אז סלי ביצ'אגב, השיער שלי מושלם בזכות האלוף ארז עיואן אתם מוזמנים לקרוא עוד בלחיצה על הלינק הזה.

ובמעבר חד לאאוטפיט שלי - אני לא רוצה לחפור, במיוחד אחרי שרשמתי וואחד הקדמה ואאוטפיט פוסט לא אמור להרבות במילים. דאבל דנים כבר היה בבלוג ומשום מה שניהם נחשבים לפוסטים האהובים עליי - לפוסט הראשון לחצו כאן. אני מכיר מלא חברים ששונאים ג'ינס ובוחרים במכנס, מצידי שכל המלתחה שלי תהפוך לג'ינס בקל. לא רק שהטרנד חם בזמן האחרון הוא גם הולך להישאר תקופה די ארוכה, השילוב הזה מקסים ולא רק בגלל שאני נורא אוהב כחול. לעניין הפאצ'ים שהדבקתי - שמתם לב שאני כבר מאוהב וחושב שזה נורא מוסיף, לכם נותר רק להזמין אותם, לגהץ על החולצה והנה לוק עם טוויסט.
אי אפשר לסיים בלי לציין את התיק החדש שלי מג'נספורט האהובים עליי. לפני שבוע הייתי בהשקה של הפופ-אפ החדש שנפתח בגן העיר, תל-אביב ונורא שימח אותי לראות את התיקים שבחרתי לקולקציית הקיץ לפני פחות או יותר חצי שנה. החנות נורא מרשימה והביאו מלא דגמים הורסים ומיוחדים, יותר מממליץ לכם לעבור שם.

T-shirt - ASOS
Patches - Skinny Dip
Jeans - Pull & Bear
Shoes - Reebok
Bandana - Reclaimed Vintage
Bag - Jansport

1 comment

Latest Instagrams

© ARIEL MIRON - בלוג אופנה וטיפוח לגברים. Design by FCD.